Moto

Hot Tracks

Moto: Hot Tracks to dynamiczna, zręcznościowa gra wyścigowa w artystycznym, abstrakcyjnym stylu wizualnym. Gra wykorzystuje realistyczny model fizyki sterowania pojazdami oraz interakcji z otoczeniem. W ręce graczy trafi ponad 100 zróżnicowanych tras, na których stawią oni czoła przeciwnikom z całego świata, podczas których ważna będzie zarówno szybkość jak i precyzja pokonywania wymagających przeszkód. Gra posiadać będzie również edytor tras, umożliwiający konstruowanie nowych poziomów i dzielenie się nimi ze społecznością:


– Tytuł wpisuje się w nasze oczekiwania względem gatunku, grupy docelowej jak również wysokich walorów produkcyjnych. Gra już w tej chwili zapewnia pokaźną dawkę rozgrywki. Wierzymy, że dzięki naszemu dotychczasowemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu tworzenia gier, stworzymy wspólnie ze studiem Fontes produkt o wysokim komercyjnym potencjale i globalnym zasięgu – mówi Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.
Producentem gry jest krakowska spółka Fontes, która już wcześniej z sukcesem wyprodukowała grę o tematyce motoryzacyjnej.

– Od zawsze pragnęliśmy wnieść nową jakość w gatunku gier moto-trial, grę która będzie zapewniać graczom mnóstwo rozrywki i rywalizacyjnego wyzwania. Wierzę, że z tak doświadczonym partnerem jak Vivid Games, stanie się to wkrótce rzeczywistością – komentuje Alex Petrus, założyciel studia Fontes.